Vesnice
Autor: Josef Urbánek
(1914 Dolní Studénky - 1980 Liberec)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1946
Šířka: 56 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 65 cm
Konec dražby: 26.09.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč