62. Dáma v šatech
Autor: Adolf Wiesner
(1893 Malasky, Slovensko - ?)
Signováno, datováno tužkou vravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1911
Šířka: 9 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 27 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč