62. Dáma v šatech

Autor: Adolf Wiesner
(1893 Malasky, Slovensko - ?)

Signováno, datováno tužkou vravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1911
Šířka: 9 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 27 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč