123. Hubené postavy
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: dřevořez
Šířka: 9,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 32 x 23 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč