161. Hrající si děti
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, zarámováno
Technika: ofset, datace: 1935
Šířka: 34 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 40 x 55
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč