Žába v autě

Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)

Zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 29 x 24 cm

Konec dražby: 16.05.2023 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč