192. Děti na zahradě
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
volný karton, signováno v tisku
Šířka: 44,5 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč