213. Vypočítavec
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
Nesignováno, kolorováno
Technika: linoryt
Šířka: 7 cm, výška: 11 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč