26. Toreador

Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)

Nesignováno, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 13,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 32,5 x 29,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:16 SELČ

Zbývá: 29d 22h 22m 39s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč