Madona s hvězdami

Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)

paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 9 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 24 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč