3. Žena
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
Nesignováno, přisouzeno autorovi, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 11 cm, výška: 14 cm, rámování: 30,5 x 20 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč