Dětské hrátky

Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)

Nesignováno, nerámováno
Technika: Litoofset
Šířka: 35 cm, výška: 31 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč