Na pláži

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1973
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 74 cm

Konec dražby: 17.09.2019 19:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč