167. Sklizeň

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera, datace: 1949
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 50
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.04.2023 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč