167. Sklizeň
Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera, datace: 1949
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 50
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč