Praha

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 65,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč