V parku

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1967
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 51 x 72 cm

Konec dražby: 14.06.2021 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč