Parník Vyšehrad

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1932
Šířka: 40,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč