66. U řeky

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

Signováno, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 45 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 63 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč