Pohled na Sv. Víta
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole, autorský list, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 37
Konec dražby: 08.04.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč