119. Staroměstské náměstí
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
Autorský tisk, signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 43,5 x 35 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč