POhled na sv. Mikuláše v Praze

Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 24 x 18 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč