Kampa
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, na reversu razítko, papír pokrčen, pod paspartou trženo, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 48 x 36,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč