Na Malé Straně
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 29 cm, výška: 19 cm, rámování: 44,5 x 52 cm
Konec dražby: 15.05.2023 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč