196. Katedrála Sv. Víta
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm, rámování: 30,5 x 37 cm
Konec dražby: 21.07.2021 22:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč