Prašná brána

Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)

Signováno pod paspartou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 28 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč