38. Karlův most
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 33 cm, výška: 20 cm, rámování: 33,5 x 45,5 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč