Výhled na Prahu

Autor: Miroslav Nový
(1913 Plzeň - ?)

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 80 cm, výška: 63 cm, rámování: pošk. 82 x 99 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.04.2022 19:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč