187. Hrad
Autor: Emanuel Bakla
(1878 Praha - 1943 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč