70. Břízy
Autor: Emanuel Bakla
(1878 Praha - 1943 Praha)
Signováno vpravo dole, malba nečištěna, rám poškozen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč