Dáma v bílém

Autor: Jaroslav Král
(1883 Malešov - 1942 Osvětim, Polsko)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 39 cm, výška: 47 cm, rámování: 58 x 50 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč