71. Dívka s květinou

Autor: Jaroslav Král
(1883 Malešov - 1942 Osvětim, Polsko)

Signováno, datováno velvo dole za rámem.
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: skryta za rámem
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 29,5 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:15

Dosažená cena: 5 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (28)

částkapříhoz
5 600 Kč6.11.2018 19:09:24 (limit 6.11.2018 17:52:02)
5 500 Kč6.11.2018 19:09:24
5 000 Kč6.11.2018 17:52:02 (limit 6.11.2018 17:52:02)
4 900 Kč6.11.2018 17:52:02 (limit 6.11.2018 12:54:37)
4 800 Kč6.11.2018 17:50:33 (limit 6.11.2018 12:54:37)
4 700 Kč6.11.2018 17:50:33
4 600 Kč6.11.2018 17:50:19 (limit 6.11.2018 12:54:37)
4 500 Kč6.11.2018 17:50:19
4 400 Kč6.11.2018 17:50:12 (limit 6.11.2018 12:54:37)
4 300 Kč6.11.2018 17:50:12
4 200 Kč6.11.2018 17:50:04 (limit 6.11.2018 12:54:37)
4 100 Kč6.11.2018 17:50:04
4 000 Kč6.11.2018 17:49:57 (limit 6.11.2018 12:54:37)
3 900 Kč6.11.2018 17:49:57
3 800 Kč6.11.2018 17:44:40 (limit 6.11.2018 12:54:37)