71. Dívka s květinou

Autor: Jaroslav Král
(1883 Malešov - 1942 Osvětim, Polsko)

Signováno, datováno velvo dole za rámem.
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: skryta za rámem
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 29,5 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:15

Aktuální cena: 2 600 Kč

Zbývá: 18d 11h 26m 52s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
2 600 Kč15.10.2018 15:53:59
2 500 Kč7.10.2018 13:56:16