16. Pouť u řeky
Autor: František Adámek
(1923 Kunice - 2001 ?)
Signováno, datováno vlevo dole, malba nečištěna, na jednom místě mírně protrhnuto.
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: 56 c 69 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč