192. Zátiší sa ovocem a kytkou

Autor: Roman Quido Kocián
(1908 Hořice - 1981 Ostrava)

Signováno, datováno vlevo nahoře, malba nečištěna, rámováno v liště, na reversu autorský přípis.
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 80 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 15:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč