257. Zátiší
Autor: Roman Quido Kocián
(1908 Hořice - 1981 Ostrava)
signováno a datováno vlevo nahoře, lištováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 80 cm, výška: 35 cm, rámování: 36 x 81 cm
Konec dražby: 10.05.2022 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč