52. V zimě

Autor: Bohumil Hradečný
(1876 Prostějov - 1960 Praha)

Signováno vpravo dole, původní rámování.
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:56

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 18d 11h 22m 52s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč