52. V zimě

Autor: Bohumil Hradečný
(1876 Prostějov - 1960 Praha)

Signováno vpravo dole, původní rámování.
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:00

Dosažená cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (9)

částkapříhoz
1 600 Kč6.11.2018 18:55:30
1 500 Kč6.11.2018 18:54:34
1 400 Kč6.11.2018 18:53:23
1 300 Kč6.11.2018 18:52:47
1 200 Kč6.11.2018 18:52:17
1 100 Kč6.11.2018 18:51:08
1 000 Kč6.11.2018 18:33:53
900 Kč6.11.2018 16:22:55
800 Kč2.11.2018 14:35:33