V zimě

Autor: Bohumil Hradečný
(1876 Prostějov - 1960 Praha)

Signováno vpravo dole, původní rámování.
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:00

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč