90. Polní cesta

Autor: Bohumil Hradečný
(1876 Prostějov - 1960 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: mírně pošk. 66,5 x 86,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:59 SELČ

Zbývá: 0d 0h 13m 24s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč