1569. Španělka
Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)
na reversu autorský výstavní štítek z roku 1917, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Konec dražby: 10.02.2020 22:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč