236. Obrazový a textový cyklus Vysoké Tatry

Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)

7 ks + 120 ks ofsetových samostatných listů původních obrazových děl, textový doprovod k obrazovému cyklu, vydalo nakladatelství Novina v Praze
Technika: ofset
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: složený obal: 26 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč