Bodláky

Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 26 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč