V Dolní Krupé

Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rám pozdější
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: 80 x 65 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč