3. Posezení v parku

Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 67 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 04.11.2020 20:01 SEČ

Zbývá: 7d 18h 57m 51s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč