3. Posezení v parku
Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 67 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 04.11.2020 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč