45. Ohňostroj
Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)
číslování č. 137 vlevo dole, vpravo dole signováno a text orig. dřevoryt, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč