120. Ponocný

Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 8 cm, výška: 12 cm, rámování: 22,5 x 16,5

Konec dražby: 12.08.2020 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč