P. F. 1960

Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)

Signováno a datováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1959
Šířka: 05 cm, výška: 07 cm, rámování: 15 x 11 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 04.10.2021 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč