160. Sovětká armáda 2 kusy

Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)

2 kusy barevných litografií, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, jedna od autora Jiří Bouda a druhá od neurčeného autora
Technika: litografie na kartonu, datace: 1966
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 52 cm

Konec dražby: 13.12.2018 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč