Z moravského sklípku

Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)

nesignováno, pochází z autorovi pozůstalosti, rám poškozen
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 56 cm, rámování: 68 x 73 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč