54. Jízda králů

Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 52 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 67 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:52

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč