250. Chlapec se sešitem
Autor: Otakar Baran
(1905 Heřmanice - 1986 Praha)
signováno vpravo dole, původní řezaný rám mírné oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 66,5 x 86,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč