56. Vesnička

Autor: Otakar Baran
(1905 Heřmanice - 1986 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 39,5 x 52 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč