549. Praha
Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1961
Šířka: 14,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 27 x 19 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč