34. Návrh ilustrace písmeno A
Autor: Adolf Liebscher
(1857 Praha - 1919 Potštejn)
Návrh ilustrace písmene "A" s dvěmi postavami, zaskleno, rámováno, přisouzeno autorovi
Technika: perokresba
Šířka: 9 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč